Twój koszyk jest pusty

Kolory obrusa P130

Plamoodporny obrus o strukturze lnianopodobnej. Brzeg obrusa obszyty na 1 cm.

Skład: 60% bawełna, 40% poliester.

Pozostałe parametry:

  • gramatura ok. 230g/m2
  • pokryty obustronną apreturą nie przyjmującą plam z tzw. "efektem kropelki",
  • dostępny w wielu kolorach

Zalety:

  • ładnie układa się na stole
  • plamoodporny - łatwy w utrzymaniu w czystości -  wylaną ciecz można szybko usunąć za pomocą papierowej chusteczki, odkładając w ten sposób ostateczne pranie na czas późniejszy,
  • splot tkaniny nawiązuje do tkanin lnianych - piękny wygląd
  • pokrycie apreturą wydłuża żywotność tkaniny -obrus przez dłuższy czas wygląda czysto i schludnie

Obrus P130 to wysokiej jakości obrus bawełniano-poliestrowy, który dzięki specjalnemu splotowi tkaniny nawiązuje wizualnie do tkanin lnianych.

Dostępny jest w szerokiej palecie kolorystycznej a dwustopniowy proces barwienia (osobno włókna bawełniane i osobno włókna poliestrowe) sprawia, że kolorystyka jest bardzo oryginalna, tworząc na większości barw efekt bikoloru (jedne włókna są jaśniejsze a inne ciemniejsze), dzięki czemu na tkaninie powstaje niepowtarzalny efekt melanżu.

Obrus ten jest również obrusem plamoodpornym. Zastosowano w nim wysokiej jakości obustronną apreturę plamoodporną, która sprawia, że po wylaniu płynów na powierzchni obrusa tworzą się efektowne kropelki. Inną ważną cechą tego wykończenia jest to, że wydłuża ono żywotność tkaniny a obrus przez dłuższy czas utrzymuje świeży, nowy wygląd.

Obrus jest dość gruby (230 g/m2) i posiada miękki chwyt, dzięki czemu idealnie prezentuje się na każdym stole. Zawartość poliestru w tkaninie (ok. 40%) zwiększa trwałość i odporność obrusów na działanie czynników mechanicznych.

Kolory mogą nieznacznie odbiegać od kolorów na ekranie komputera.

Prosimy o wpisywanie nazwy kolorów.

Obrusy są szyte na zamówienie dlatego po przyjęciu zamówienia na produkcję nie ma możliwości zmiany koloru czy rozmiaru.

Biały
Ecru
Beżowy
Cappucino
Bordowy
Żółty
Czarny
Brązowy
Waniliowy
Granatowy
Szary
Grafitowy
Jasnozielony