Twój koszyk jest pusty

Radości i szczęścia nie zagwarantujemy ale na miłą atmosferę mamy kilka propozycji:)

Zobacz ofertę obrusów na święta

Boże Narodzenie to czas szczególny dla wszystkich - dzieci, młodzieży, osób dojrzałych. To czas miłości, spokoju, refleksji, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Okres kiedy staramy się z dala trzymać nasze troski i zmartwienia, czas prezentów i smakowania, pachnących wypieków i błyszczącej choinki. To czas kiedy wielu dorosłych wspomina swoje dzieciństwo i osoby, których nie ma już wśród nas. 

Zadbaj o szczególna atmosferę w tym dniu. Połóż na stole piękny świąteczny obrus, który podkreśli uroczysty charakter tych dni.

Dla tradycjonalistów proponujemy śnieżnobiałe obrusy, zwłaszcza obrusy z koronką i gipiurą, które podkreślą odświętny nastrój. Do wyboru różne tkaniny z gipiurą 8, 9, 11 czy 15cm, lub koronką o szerokości 7 lub 5cm.
Wśród obrusów z gipiurą oferujemy obrusy gładkie, jednolity kolor np. Obrus z gipiurą Aurora
a także obrusy z delikatnym wzorem np Ares.

Ciekawą propozycję jest Obrus P130 z koronką, w 3 kolorach: białym, ecru i szarym, który klienci określają jako w stylu prowansalskim.


Dla pozostałych polecamy obrusy w kolorze ecru, zielonym, czerwonym czy szarym lub typowo świąteczne wzory: Obrusy świąteczne na Boże Narodzenie

Udekoruj ślicznie stół pięknymi obrusami. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy po świąteczne obrusy!Boże Narodzenie

ŻyczymyAby te święta były wyjątkowe,

spędzone w miłej atmosferze z bliskimi,

pełne ciepła, miłości,

optymizmu, radości i nadziei.