0
0

Twój koszyk jest pusty

Radości i szczęścia nie zagwarantujemy ale na miłą atmosferę mamy kilka propozycji:)

Zobacz ofertę obrusów na święta

Boże Narodzenie to czas szczególny dla wszystkich - dzieci, młodzieży, osób dojrzałych. To czas miłości, spokoju, refleksji, spotkań z rodziną i przyjaciółmi. Okres kiedy staramy się z dala trzymać nasze troski i zmartwienia, czas prezentów i smakowania, pachnących wypieków i błyszczącej choinki. To czas kiedy wielu dorosłych wspomina swoje dzieciństwo i osoby, których nie ma już wśród nas. 

Zadbaj o szczególna atmosferę w tym dniu. Połóż na stole piękny świąteczny obrus, który podkreśli uroczysty charakter tych dni.

Dla tradycjonalistów proponujemy śnieżnobiałe obrusy, zwłaszcza obrusy z koronką i gipiurą, które podkreślą odświętny nastrój. Do wyboru różne tkaniny z gipiurą 8, 9, 11 czy 15cm, lub koronką o szerokości 7 lub 5cm.
Wśród obrusów z gipiurą oferujemy obrusy gładkie, jednolity kolor np. Obrus z gipiurą Aurora
a także obrusy z delikatnym wzorem np Ares.

Ciekawą propozycję jest Obrus P130 z koronką, w 3 kolorach: białym, ecru i szarym, który klienci określają jako w stylu prowansalskim.


Dla pozostałych polecamy obrusy w kolorze ecru, zielonym, czerwonym czy szarym lub typowo świąteczne wzory: Magia świąt, Złota Śnieżynka, Złote Gałązki

Udekoruj ślicznie stół pięknymi obrusami. Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie!

Zapraszamy na nasze świąteczne obrusy!Boże Narodzenie

ŻyczymyAby te święta były wyjątkowe,

spędzone w miłej atmosferze z bliskimi,

pełne ciepła, miłości,

optymizmu, radości i nadziei.