Twój koszyk jest pusty

Obrusy gładkie

Jeżeli prowadzisz hotel, restaurację, lokal gastronomiczny lub firmę organizującą różnego rodzaju eventy, jak wesela, to trafiłeś we właściwe miejsce. Żadne przyjęcie nie obejdzie się bez pięknie udekorowanych stołów. Bez względu na okazję obrusy gładkie doskonale wpasują się w każde wnętrze, zarówno klasyczne, jak i nowoczesne. Są niezastąpione w branży HoReCa.

Obrusy są ważnym elementem wystroju w restauracji. Odpowiednio dobrany kolor, wzór i materiał obrusu może wpłynąć na prestiż i elegancję restauracji oraz zapewnić komfort gości. Obrusy pełnią również praktyczne funkcje, takie jak ochrona stołu przed uszkodzeniami i zabrudzeniami oraz utrzymanie czystości i higieny. Właściciele restauracji powinni zatem zwracać szczególną uwagę na wybór odpowiedniego obrusu, który będzie odpowiadał stylowi i charakterowi ich lokalu. 
 
Posiadamy gładkie obrusy wykonane z różnego rodzaju tkanin. Możemy poszczycić się bogatą ofertą dostępnych materiałów, kolorów i faktur. Na szczególną uwagę zasługują materiały plamoodporne, które są nie tylko trwałe, ale także świetnie nadają się do codziennego użytkowania. Są wyjątkowo łatwe w konserwacji oraz długo wyglądają świeżo i schludnie.
 
Kupujesz więcej? Płać mniej!
Ceny hurtowe już od 5 szt.!